Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası Ödülü Konyagiad YK üyemiz Sn. Osman Alper Sezen’e

Sosyal Medyada Paylaş

Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası Ödülü Konyagiad YK üyemiz Sn. Osman Alper Sezen’e

Güneş Enerji Santrallerinin projelendirmesi, kurulumu ve işletilmesi süreçlerini tek elden gerçekleştirerek yüzlerce başarılı projeye imza atan Konya Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Osman Alper Sezen - INSOS Enerji, Strong Bosses Dergisinin düzenlediği ve iki bine yakın markanın başvurduğu 4. Türkiye Lider Marka Ödülleri yarışmasında “Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası” seçildi.

 

2016 yılında kurulan ve henüz 7 yaşında olan INSOS Enerji, dijital teknolojilere ve uluslararası standartlara yaptığı yatırımları, mühendis ağırlıklı alanında uzman ekibi, 28 şehirde 400’ün üzerindeki güneş santraline sunduğu profesyonel hizmetleri ile kısa sürede markalaşmış ve GES sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Gıdadan madenciliğe, otomotivden tarıma çok farklı sektörlerden firmanın yenilenebilir enerji konularında güvenini kazanan INSOS, dijital ve teknoloji tabanlı altyapısı, verilere dayalı karar alma süreçleri, 1,5 GW’ı aşan GES hizmetleri ile Türk sanayicisini güneşin sonsuz enerjisi ile buluşturan projelere imza atmıştır. Büyüme ve başarı odaklı bir trend izleyen INSOS Enerji, Strong Bosses Dergisinin düzenlediği ve iki bine yakın markanın başvurduğu 4. Türkiye Lider Marka Ödülleri yarışmasında Yenilenebilir Enerji Kategorisinde “Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası” olarak seçildi. Birçok akademisyen, entelektüel ve iş insanından oluşan büyük jürinin titizlikle çalıştığı değerlendirme süreci neticesinde, INSOS Enerji markasının lider pozisyonu tasdiklenmiş oldu.

 

“TEMİZ BİR GELECEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında Strong Bosses Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri gala gecesi ise 29 Mayıs’ta Hilton Bomonti Otel’de muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti. Nefise Karatay ve Emre Kınay’ın sunumu ile gerçekleştirilen ödül töreni sonrası tanınmış sanatçı Hande Yener ödül alan markalara konser verdi. Bu özel ödülü çalışanları adına alan INSOS Enerji Genel Müdürü ve Konya Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Alper Sezen tüm markalara ve organizasyon komitesine teşekkür etti ve “Temiz bir gelecek, temiz bir hava herkesin hakkı” sloganı ile, salondaki markaları yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmaya ve temiz bir gelecek inşa etmek için birlikte çalışmaya davet etti.

 

© 2012 TUGİK | Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya