NG Kütahya Seramik'e Beyaz Bayrak verildi

Sosyal Medyada Paylaş

NG Kütahya Seramik'e Beyaz Bayrak verildi

NG Kütahya Seramik'e Beyaz Bayrak verildi

Çalışma Bakanlığı ve TİSK ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül töreninde Genel Başkanımız Sayın Erkan Güral’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. kamu ve çalışanlarına yükümlülüklerini tam olarak yerine getiren iş yerlerine verilen Beyaz Bayrak ödülüne hak kazanan ilk 10 firma arasında yer alarak Çalışma Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vedat Bilgin’den ödülünü aldı.

ERKAN GÜRAL: "SON DERECE ÖNEMLİ VE KIYMETLİ"

Törende NG Kütahya Seramik Porselen ve Turizm A.Ş. adına ödül alan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİK Genel Başkanımız Sayın Erkan Güral, Beyaz Bayrak uygulamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek açıklamasında şunları kaydetti: "Bu konuyu ele almak, bu konuyu yıllarca işlemek ve bugün hayata geçirmek hem çatı örgütlerimiz anlamında hem de iş yerlerimiz anlamında son derece önemli ve kıymetli. Bu bir anlamda emeklerin karşılık bulması anlamına da geliyor. İş yerlerinde uygulanan çalışma düzeninin, hassasiyetin, primlerin zamanında ödenmesinin, işçi sağlığının ve güvenliğinin yeteri kadar sağlanması gibi kriterlerin ön planda tutulduğu bu sürecin beyaz bayrakla ödüllendirilmesi bizi son derece mutlu etti"

"4 BİN 150 KİŞİLİK KOCAMAN BİR AİLEYİZ"

Seramik alanında bin 400, porselen grubunda bin, turizmde bin 500 ve lojistikte 250 olmak üzere 4 bin 150 kişilik kocaman bir aile olduklarını söyleyen Erkan Güral: "Çalışma arkadaşlarımızın huzuru ve motivasyonu bizim her zaman önceliğimiz oldu. Bu politikamız bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Beyaz Bayrak ile çalışmalarımızı ve başarılarımızı taçlandırdığımızı düşünüyorum. Bu bizim için moral ve motivasyon oldu. Bundan sonraki süreçte bunları daha da artırarak, geliştirerek diğer şirketlerimizde de bu başarıyı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

© 2012 TUGİK | Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu. Her Hakkı Saklıdır.

Web Tasarım My Medya